Menu

Icon, Ikonka - Obrázek, picture

Visitors


widget visitor

Pohlednice z Tokia

Převzato z oficiálního fora - přeložil Candle Wind
17. 4. 2008
Drazí přátelé,


píši vám z Tokia, kde jsem byl vzbuzen zemětřesením!
Zemětřesení v Japonsku je jev normální.

Pro někoho z Toskánska, je to trochu víc znepokojující, něco je jen děsivé, ale také přemýšlíte nad některými věcmi, které jsou běžně pokládány za samozřejmost, zapomínají se, zanedbávají se, nebo odkládají do nějaké nenápadné oblasti paměti, které se vynoří, když to nejméně čekáte, nebo jako v tomto případě.

Mezi věcmi, které se mi v mysli vynořovaly, byla i má stránka: tento úžasný nástroj, který dovoluje, abych já mohl mluvit s vámi všemi a který jsem já v poslední době zanedbával.
I já jsem vinný. Hodně často cítím výčitky.
Rád bych vám připomenul, že já vždy čtu vaše dopisy, které jsou pro mě zdrojem velké síly.
Všechna vaše drahocenná slova jsou příčinou mého putování.

Dále ještě, když jsem byl dvacetiletý zpěvák, přišlo mi sobecké potřebovat to zůstává za potřebí: Být v nouzi a věřit v možnost přinesení radosti.... a skrze slova šťastně poznamenávám, že je to tak. Opravdu bych rád odpověděl alespoň na jeden dopis od každého z vás, ale nedostačuje mi na to čas.

Přicházející měsíce, jak vy pravděpodobně víte lépe než já, bude mnoho práce, budou to únavné, ale zároveň povzbuzující měsíce, kdy mě čeká cestování po celém světe, z Asie na Spojené státy, z Říma, kde se předvedu v Carmen, do Austrálie. A to nemluvím o poslední části roku, kdy uvedu do obchodů nové album. Vlastně to bude zvláštní album, které snad bude nejlepší. Rád bych vám řekl více o tomto plánu, ale moje nahrávací společnost by asi se mnou nebyla spokojena, kdybych to uděl, ale konec konců, malá trpělivost neudělá žádnou škodu.
I když ode mě často nic neslyšíte, pamatujte si, že já vaši náklonnost ke mě cítím. Já čtu od vás vše a považuji za důležité vaše pozorování a vaše komentáře.
Všem kdo odhalí vášeň pro italský jazyk, skrze mé zápisy a kdo se také učil několik slov, doufám budu moci dát brzo malý dárek.
Dnes večer budu provádět druhý koncert v tomto ohromném městě, kde jsem se spřátelil s několika hodnými a šlechetnými lidmi.
Později pojedu do Korei a pak do Číny a pak konečně pojedu domů obejmout své děti. Oni řádně chodí na stránku svého taťky, třeba jako teď, jako vy, zvláště když já jsem v nedohlednu.
Kdoví, třeba za chvíli začnou také psát, budou se účastnit nějakého fóra a budou dávat svému tatínkovi rady... kdo ví.
Teď už se musím jít připravit na koncert, tak vás tu nyní musím zanechat. A já se snad k psaní brzo vrátím.
Něžně objímám vás všechny.Andrea
12.07.2013 17:53:27
Admin


No profit fan page and fan club for a support of czech and other fans. This page is for fan fun only and our membership is free.
Start: 2000
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one