Menu

Icon, Ikonka - Obrázek, picture

Visitors


widget visitor

9. 10. 2008 Drazí prátelé

překlad: Candle Wind
Drahé přítelkyně, drazí přátelé.

Omluvte prosím mé zpoždění v odpovědích na vaše sympatické zprávy. Není to jenom moje příslovečná lenost, co to způsobilo, ale spíše tisíce závazků v práci, a nejen to činí tento život podobným útěku bez přestávky. Proto mi dělá dobře vědět, že tady jste a vnímat vás, poslouchat vaše hlasy, vaše povzbuzování, vaše svědectví, hodnocení, vaše dojetí, zvláště to mě dělá šťastným, realizovat vaše přání najít člověka, který je v nitru zpěvák, odhalí soustředění, záliby a třeba i potíže.
V těchto dnech pracuji na svém novém albu. Musím najít sílu poznat publikum, které je neuvěřitelně mnohostranné, pasáže, které Vám jsou rezervovány jsou opravdu zřídka hojné.
Prostřednictvím těchto mimořádných melodií bych se chtěl naučit znát a milovat všechny velké hlasy, které jsou někdy spojované s námi.
Ostatně jsou všechny opravdu napsané se smyslem pro lidskou krásu: pro kouzlo zpěvu.
Vysílají všechny tolik mimořádné energie.
A mezi nimi mnoho mluví o lásce, slunci, moři, místech které umožňují snít a tlouci srdci.
Jsem dychtivý poznat vaše reakce.
Jestliže je sdílíte se mnou, pocity které tato hudba na mě pořád vysílá, potom moje práce nebude ztracený čas a plýtvání námahy. Prozatím Vám ze srdce děkuji a s něžným obětím Vás zdravím.
Děkuji nebi za to, že mám po svém boku nemalou skupinu podporovatelů, kteří ve mně věří.

Andrea
12.07.2013 17:49:49
Admin


No profit fan page and fan club for a support of czech and other fans. This page is for fan fun only and our membership is free.
Start: 2000
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one