Menu

Icon, Ikonka - Obrázek, picture

Visitors


widget visitor

Náš blog

Jsem opět zde, abych všem poděkoval.

Dlužím vám co nejsrdečnější poděkování za mnoho narozeninových přání, která jste mě poslali a která opravdu rozsvítila ten den a udělala mi velikou radost. Také vám děkuji za milá slova, která jste řekli o mém koncertu s New York Philarmonic orchestrem, se kterým jsem byl velmi spokojený. Musím říct, že můj hlas byl pro mě velmi dlouho pouze osobní podporou. O něj jsem se opíral. Můj hlas sloužil jako mé útočiště, zbraň pro útok, má útěcha a můj požitek. S každým dnem však cítím stále více, že zpívám pouze pro vás. Jsem si dobře vědom, jak hudba a píseň dohromady, může zvednout ducha a jak je to důležité.Musím také poděkovat milému příteli Massimilianovi, který koordinuje mé stránky a Veronice, která se úžasně naučila jak překládat.
A současně je plně k dispozici pro překlad komentářů z angličtiny a také z francouzského jazyka.
Tak překoná překážku, mou lenost, která mi brání v překládání. Vaše laskavá slova opravdu překročila všechna očekávání a stále mi dávají sílu a odvahu. Velký dík vám za všechno z hloubky mého srdce.

Andrea
autor: Svatava Barančicová
datum: Na webu nenalezeno
zdroj: barancicova.cz


No profit fan page and fan club for a support of czech and other fans. This page is for fan fun only and our membership is free.
Start: 2000
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one